Předplatné Čtyřlístek

pohádky pro děti mladšího školního věku

Janka Ryšánek Schmiedtová: MALÁ MÍNA ZMLSANÁ
Rockové divadlo nejen pro děti, co nerady špenát
Malá Mína je hodně zmlsaná. Když má sníst něco, co jí nechutná, děsně vyvádí. Tak například špenát – ten byl zrovna dnes k večeři. Mína si chtěla vydupat místo té zelené slizké kaše hamburger s hranolky, ale maminka s tatínkem řekli ne! Mína spustila pořádný řev. Jenže rodiče byli neoblomní a poslali Mínu spát. Bez večeře! Hladová Mína se v noci připlíží k ledničce, a když ji otevře, nevěří svým očím.
Divadlo loutek Ostrava

Jan Karafiát: BROUČCI
Malý brouček se těší na svatojánskou noc, kdy dostane svou lucerničku a vydá se s tatínkem a kmotříčkem na svůj první let. Pokud se tedy do té doby naučí pořádně lítat.
Slezské divadlo Opava

Astrid Lingrenová, Pavel Trtílek: PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA
Napínavé příběhy s Pipi Dlouhou punčochou, plné neobvyklých dobrodružství a radosti ze života, nás zavedou do světa neomezené dětské fantazie a hravosti. Pipi se spolu s Tomym a Anikou podívá do školy, na jarmark, na tichomořský ostrov, naučí děti smažit ňamňamce a zpívat píseň o strašlivých pirátech, poradí si s policajty i tuláky, zkrotí tygra a nakonec všechny zachrání před skutečnými piráty.
Divadlo Radost Brno

Ulrich Hub: TUČŇÁCI NA ARŠE
Příběh o třech tučňácích a jedné moc upracované holubici je plný humoru i laskavého poučení. Přesně tak, jak to má ve správné pohádce být. Aspoň tučňáci to tak říkají a ti mají pravdu. Skoro vždycky.
Městské divadlo Zlín

 

srpna 2018
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Odběr novinek

1+3=
Jméno:
E-mail: