EBEN TRIO

pondělí, 21. leden 2019, od 19:00

EBEN TRIO
Archiv představení za sezónu 2018/2019
Koncert
Praha

Informace

Eben Trio patří mezi špičkové soubory svého druhu v České republice a v zahraničí. Členové ansámblu jsou klavíristka Terezie Fialová, houslista Roman Patočka a violoncellista Jiří Bárta. Soubor nese ve svém názvu jméno významného českého skladatele druhé poloviny 20. století Petra Ebena.

Eben Trio má za sebou celou řadu významných soutěžních úspěchů (Masefield Prize Hamburg, Concours de musique du Lyceum Club International de Suisse Lausanne ad. ) a je také držitelem ceny Českého spolku pro komorní hudbu při České filharmonii za rok 2012 udělované nejlepším komorním uskupením.

Soubor vystupuje na významných pódiích a mezinárodních hudebních festivalech, jakými jsou Pražské jaro, Český Krumlov, Festival Mahler Jihlava, Festival Mitte Europa, Septembre Musical Vevey, mnichovský Gasteig, Auditorium du Louvre v Paříži, pražské Rudolfinum, Kennedyho Centrum ve Washingtonu ad. Ansámbl spolupracoval se špičkovými profesory, jakými jsou Niklas Schmidt, Joseph Kalichstein, Menahem Pressler, Gabor Takacz-Nagy.

V létě 2013 se Eben Trio zúčastnilo jako historicky první české klavírní trio prestižního festivalu Verbier Festival & Academy ve Švýcarsku. Eben trio koncertuje ve většině států Evropy a ve Spojených státech amerických. Natáčí pro český, německý a francouzský rozhlas.

Více informací

SÁL: Velký sálZPĚT

Vstupenky

CENA: 200 Kč

PŘEDPRODEJ: od 4.12.2018

Vstupenky zde

Informace o vstupenkách a předprodeji

Může se vám hodit

POKLADNA:
dnes od 14.00 - 17.00 hodin
+420 556 770 145

PARKOVÁNÍ:

Přímo u divadla
Parkoviště města - 300 m od divadla


Přidat do kalendáře Aktuální program v PDF Roční předplatné v PDF