Jak zabít komika

Datum neurčeno

Jak zabít komika
Archiv představení za rok 2019/2020
Činohra
Divadlo Ungelt Praha

Informace

Být komikem je poslání. Pokušení úspěchu a slávy je však příliš silné. Více smíchu, více potlesku, více peněz a z chytrého humoru je podbízivá šmíra.

„Sám autor nevěděl, jak hru definovat. Já jsem si ji pracovně nazval reality-tragikomedie. Obsahuje normální scény s dialogy a pak stand-upy. Diváci se účastní živé akce a do toho uvidí i to, co se děje mimo pódium." (Marek Daniel)

„Text, který na faustovském půdorysu zkoumá duši umělce ve víru showbyznysu, dává obrovitánskou hereckou příležitost Marku Danielovi. V ní může zúročit nejen své bohaté zkušenosti z divadla a filmu, ale také z oboru stand-up komedie, kterou již dlouhá léta pěstuje na nejvyšší úrovni. Celá hra je totiž protkána čtyřmi dlouhými, stylově zcela rozdílnými a bravurně vystavěnými stand-up výstupy, díky nimž sledujeme strhující proměnu komika z angažovaného umělce v komerčního baviče. Formálně i obsahově neobvyklá hra tak především přislibuje mimořádný herecký koncert." (Pavel Ondruch)

"Jak zabít komika je příběh muže, který tak moc touží po úspěchu, až začne ohrožovat svůj talent. Za to, že je zábavný, zaplatí příliš vysokou cenu…“ (Owen McCafferty)

AUTOR: Owen Mc Cafferty
REŽIE: Martina Krátká
HRAJÍ: Marek Daniel, Kristýna Frejová, Ladislav Hampl/ Václav Vašák
DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 2 hodiny 15 minut s přestávkou
SÁL: Velký sálZPĚT

Vstupenky

CENA: 370 Kč, 350 Kč, 310 Kč
Zrušeno - pro předplatitele sk. P odehrajeme na podzim náhradní titul

Informace o vstupenkách a předprodeji

Může se vám hodit

POKLADNA:
dnes zavřeno
+420 556 770 145

PARKOVÁNÍ:

Přímo u divadla
Parkoviště města - 300 m od divadla


Roční předplatné v PDF