Tomáš Kačo - My home

úterý, 14. prosinec 2021, od 19:00

Tomáš Kačo - My home
Koncert
Agentura Aficionado Praha

Informace

Cesta rodáka z Nového Jičína Tomáše Kača, klavíristy vybaveného talentem od přírody a nezměrnou pílí, ale také skladatele, zpěváka a aranžéra, je úžasným příběhem splněných životních snů. Tomáš podle svého oblíbeného citátu, že „nejsilnější zbraní je vůle“, překonal nejen všechny překážky, ale doslova i hranice.

Usadil se totiž v New Yorku, kde vystudoval univerzitu Berklee a v roce 2018 vyprodal slavnou Carnegie Hall.
Své sólové recitály staví především na improvizaci, s níž rozehrává do neopakovatelných hudebních končin svůj jedinečný styl založený na fúzi klasiky, jazzu a tradiční romské hudby. Jeho originální hudební cestu kritika označuje za mimořádně ojedinělou a stala se jeho nezaměnitelnou značkou.

V klavírním recitálu připraveném pro své rodné město zazní skladby z Tomášova debutového alba My Home a autorské variace vánočních koled.

„Album je o žánrové rozmanitosti, repertoárové otevřenosti, která je také metaforou k tomu, co pro mě ‚My Home‘ znamená. Dost bylo předsudků – žánrových i rasových...“
Tomáš Kačo

“Je zřejmé, že zde vyrostla velice pozoruhodná osobnost skladatele, interpreta a aranžéra, který má obrovský talent a potenciál přiblížit špičkové interpretační umění širokému spektru lidí.
To, jakým způsobem dokáže oživit, obohatit a nasvítit klasické kusy z žánrově různých hudebních oblastí, je skutečně obdivuhodné.”
Ostravan pro MHF Leoše Janáčka

DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 90 minut bez pauzy
SÁL: Velký sálZPĚT

Vstupenky

CENA: 350 Kč, 300 Kč

PŘEDPRODEJ: od 12.10.2021

Pokud nesplňujete nové podmínky pro návštěvu divadla, můžete vstupenky vrátit nejpozději do 3.12. včetně. Prosím, kontaktujte pokladnu - 556 770 145, vstupenky@divadlo.novy-jicin.cz.

Informace o vstupenkách a předprodeji