Sezóna v Beskydském divadle skončila. Do konce června zůstává divadlo zavřeno. Od 28. dubna bude opět otevřena pokladna v obvyklých hodinách, bohužel pouze pro vracení vstupného za zrušená představení. Informace o tom, která představení jsou zrušena bez náhrady a která budou uvedena v náhradním termínu, najdete na našich webových stránkách – www.beskydskedivadlo.cz. Předplatitelskou sezónu 2019/2020 prodlužujeme do konce kalendářního roku. Některé tituly se nám podařilo přesunout, místo některých odehrajeme náhradní představení. Naše předplatitele budeme o všech změnách informovat a tyto budou uvedeny na našich propagačních materiálech. Informace o novém předplatném pro rok 2021 zveřejníme na podzim a začne od ledna.


Od 28. dubna bude opět otevřena pokladna v obvyklých hodinách, bohužel pouze pro vracení vstupného za zrušená představení.
Předplatitelskou sezónu 2019/2020 prodlužujeme do konce kalendářního roku. Některé tituly se nám podařilo přesunout, místo některých odehrajeme náhradní představení. Naše předplatitele budeme o všech změnách informovat a tyto budou uvedeny na našich propagačních materiálech. Informace o novém předplatném pro rok 2021 zveřejníme na podzim a začne od ledna.

Beskydské divadlo zůstane do konce června uzavřeno