Do konce divadelní sezóny nám zbývají pouhé dva měsíce. A my vám toho chceme ještě tolik ukázat!


I když už vás bude teplé počasí jistě láká ven, nezanevřete na návštěvu našeho divadla – projít se cestou domů z dobrého představení a užívat si vlahý květnový večer, to taky není k zahození. 

Chcete se zasmát? Pak zkuste komedie NIKDY NENÍ POZDĚ s Janou Paulovou a Václavem Vydrou, břitký židovský humor v inscenaci NEPERTE SE, PROSÍM VÁS! nebo komedii ÚČA MUSÍ PRYČ s Petrou Špalkovou, Lindou Rybovou, Kateřinou Winterovou, Igorem Chmelou, Davidem Prachařem a Janou Janěkovou. 

Hudební program v květnu nabídne koncert ONDŘEJE VALENTY (varhany) a EVY PRCHALOVÉ (flétna), francouzskou písničkářku CELINE BOSSU v doprovodu valašských muzikantských přátel LES CARGONS a kombinaci hudby i divadla si užijete v dynamických commedii dell´arte MIRANDOLÍNA

Pro děti chystáme MICHALOVY MAZLÍČKY , další dílnu ze série LOUTKOVÁNÍ , tentokrát zaměřenou na výrobu maňáska, a také SNĚHURKU Těšínského divadla. 

A až budovu našeho divadla příště navštívíte, všimněte si aktuální výstavy ve foyer, případně se rovnou zúčastněte komentované prohlídky obrazů JULIE MACHALOVÉ

Kultura v rozkvětu