V únoru je dobré zůstat za kamny... anebo zajít do divadla. Zkrátka být pěkně v teple. Náš program vám naštěstí má co nabídnout.


Začněme podívanou, při které dost pravděpodobně ztratíte pevnou půdu pod nohama – a pozor, na akrobatické představení Nespoutaní novocirkusových Losers zbývají poslední volná místa! Inscenace Na koho to slovo padne také balancuje, a to na hraně mezi absurdním divadlem a tarantinovsky laděnou drsnou komedií. Do Nového Jičína ji přiveze Klicperovo divadlo Hradec Králové. A dobrodruzi ocení Listování.cz s Tomášem Poláčkem, který se dostal stopem přes Sibiř, Aljašku, nebezpečnou Střední Ameriku nebo peruánskou poušť až do střediska Ushuaia v Ohňové zemi - nejjižnějšího města světa. 
Pro klidnější povahy pak máme recitál Karla Plíhala nebo koncert nadějných mladých hudebníků v seskupení Kukal kvartet. Naše jeviště bude hostit také dvě divy světového šoubyznysu – Edith Piaf a Marlene Dietrich. V brněnské inscenaci Vrabčák a anděl Městského divadla Brno zazní víc než dvě desítky nesmrtelných písní obou protagonistek. A jaké to je randit s robotickou ženou? Prozradí komedie Panenka divadla Ventyl z Hranic na Moravě.
To nejdůležitější na závěr – děti se u nás tentokrát vydají hledat krále větru s Teátrem Pavla Šmída ve Větrné pohádce.

 

Program ze kterého dostanete závrať