Velmi nás těší váš velký zájem o komedii MILION, a aby se dostalo opravdu na všechny, přidali jsme odpolední představení navíc!


Pobavit se můžete také u inscenace  TŘINÁCTKRÁT ZA SVĚDKA  o sympatickém čtyřicátníkovi Adamovi, který sice umí bezpečně odhadnout, kteří lidé k sobě, kteří ne, ale sám je stále singl. A nelehký život femme fatale československého filmu reflektuje inscenace  1000 TVÁŘÍ ADINY .

Přidáme i hudební tip – přijďte si poslechnout  OSTRAVA BRASS QUINTET  nebo  JARNÍ KONCERT  pěveckého sboru  PUELLAE ET PUERI  – a výtvarný – ve foyer divadla totiž po fotografiích Víléma Veverky vystaví svá plátna ostravská malířka  JULIE MACHALLOVÁ .

Jaro bude v Beskydském divadle bohatý na program pro děti. Tak třeba v březnu je čeká dobrodružná  POHÁDKA O LIAZCE,  o závozním náklaďáku, ze kterého se stane závodní kamion a vyrazí do daleké Afriky vyhrát vavřínový věnec. Představení do Nového Jičína přiveze Naivní  divadlo  Liberec. Chystáme také  LOUTKOVÁNÍ , tvůrčí dílnu pro děti, ve kterých budeme vyrábět plošné loutky. 

Tomu říkáme program za milion!